Polityka prywatności
DomoweRandki.pl

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Haniszewski.pl Kamil Haniszewski, z siedzibą w Nowej Soli, ul. Witosa 1c/13, NIP 9251952642, REGON 080936624.

W jaki sposób kontaktujemy się z użytkownikiem?

Kontakt z użytkownikiem odbywa się mailowo lub telefonicznie. Kontakt z naszej strony odbywa się w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Zastrzegamy sobie jednak to kontaktu w celach reklamowych. Informacja o nowych funkcjach, randkach w serwisie.

W jaki sposób zbierane są dane od użytkowników

Korzystanie z usługi Domowych Randek wymaga rejestracji. Podczas rejestracji w serwisie użytkownik podaje e-mail i hasło jakimi chce się logować. Przy pierwszym zalogowaniu wymagane jest podanie: unikalny login, miejscowość, data urodzenia i przedział wiekowy, telefon, płeć.

Po zrealizowaniu płatności zewnętrzny operator, firma Tpay.com wysyła do nas potwierdzenie tego faktu. W tym momencie zapisujemy informacje o takiej transakcji. Są to m.in.: id transakcji, data, kwota, opis, status i e-mail użytkownika. Dane te przechowujemy w celu rozwiązania ewentualnych sporów i usuwamy je okresowo.

W jaki sposób wykorzystywane są dane

Dane osobowe pobierane od użytkowników wykorzystujemy w celu sugerowania odpowiednich randek (wiek, przedział wiekowy, miasto) oraz do realizacji parowania użytkowników po randce: wyświetlenie wskazanym rozmówcom kontaktu (telefonu/maila) użytkownika.

Numer telefonu i e-mail wykorzystujemy również do kontaktu z użytkownikiem.

W przypadku naruszenia Regulaminu serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane użytkownika organom wymiaru sprawiedliwości.

Edycja danych

Użytkownik może dokonać zmiany swoich danych osobowych z poziomy edycji profilu po zalogowaniu.

W jaki sposób są zabezpieczane dane pobierane od użytkowników?

Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich. Korzystamy z renomowanych i certyfikowanych serwerowni.

Informacje zapisywane po stronie użytkownika

Cookies

Do ciasteczek zapisujemy informacje, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Local Storage

W Twojej przeglądarce zapisujemy podstawowe dane o Tobie, takie jak: saldo serduszek, login, e-mail, płeć oraz jednorazowy klucz do logowania do API.

Zmiana naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.